Адаптер за приклучок тип F

Ние сме одличен снабдувач, производител и извозник дека специјализирана на Адаптер за приклучок тип F. Поголемиот дел од нашите производи се извезуваат во странство, имаме направено тоа можно да се произведуваат производи со многу повеќе на квалитетот, поддршка и достапност за нашите customers.Moreover, вашиот сопствен дизајн се предвидени се добредојдени и ние веруваме дека судењето цел ќе ве убеди дека производите ние се нудат се одлична вредност за пазарот.Ние добредојдени нарачки за нашата сопствена линија, како и ODM / OEM наредби од мали и големи клиенти.
Бидејќи ние се грижиме нашите клиенти како што се грижат, освен нашата компанија се стави голема инвестиција за развивање на нови предмети. До-to-date технологија ќе го направи нашиот

Адаптер за приклучок тип F

повеќе совршен и направи нашиот живот повеќе шарени. Еднаш ви треба, ние сме тука за вас.
  • Адаптер за приклучок тип F - 9-1-WJ8030
Адаптер за приклучок тип F
модел - 9-1-WJ8030
Рејтинг:15A 125V
Боја:Бело
Димензии:
Долг 34мм
Широк 34мм
Висина 45мм
Тежина 20гр
Материјал:Уреа,месинг
Сертификат:BSMI,RoHS
Карактеристики на производот:
Конвертирај го типот F приклучок(4.8мм)да не-втемелени САД 2-бод приклучок.
Овој излез адаптер има електричен рејтинг од 15А,125VAC,и 1875W макс
Бакарни компоненти за супериорна конекција
Лесен за инсталирање.
Имаме разумна цена со добар квалитет и кратко време на водењето.

Апликација:Дистрибуција на енергија,излезниот конвертор,Електрична енергија,Домаќинство,и работилници
Земја на потекло:Тајван
Главен пазар:Тајван
Плаќање:Т/Т
Водечко време:3~7 дена
RONG KUANG ELECTRIC., LTD.
9-1-WJ8030
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
RONG KUANG ELECTRIC., LTD.
Адаптер за приклучок тип F производителот и Адаптер за приклучок тип F снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во nema-plug.com
9-2-WJ8032
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
RONG KUANG ELECTRIC., LTD.
Адаптер за приклучок тип F производителот и Адаптер за приклучок тип F снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во nema-plug.com
9-3-WJ8062
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings